Мессі отримав футболку ватиканського спортклубу з папським автографом

25 січня, 17:54
Світові
Мессі отримав футболку ватиканського спортклубу з папським автографом - фото 1
Ліонель Мессі отримав подарунок — футболку ватиканського спортивного клубу, яку Папа для нього підписав. Так Франциск подякував своєму співвітчизникові, який у жовтні прислав йому свою футболку с автографом (передавши її через французького прем’єр-міністра, оскільки зараз він грає за Парі Сен-Жермен).

Про це повідомляє CREDO.

Папський подарунок футболістові передав єпископ Емманюель Ґобіяр, задіяний у душпастирстві спортсменів, а у французькому єпископаті відповідальний за підготовку в Парижі Олімпіади-2024.

З Ліонелем Мессі він зустрівся 23 січня після матчу Парі Сен-Жермен з Реймсом. На зустрічі також був Неймар да Сілва Сантуш, бразильський футболіст і колега Мессі в клубі, відомий тим, що відкрито свідчить про свою віру в Христа.

Аргентинський нападник був дуже задоволений папським подарунком. Єпископ Ґобіяр помолився з ним за його сім’ю та друзів.

«Я добре знаю, хто такий Ліонель Мессі для тисяч його фанатів по всьому світу. Це людина віри, людина, яка молиться», — сказав після цієї зустрічі французький єпископ.

Він переконаний, що ця подія відіб’ється широкою луною і матиме своє значення для євангелізації.

«Важливо, щоб Церква була близько до спортсменів», — додав єпископ Ґобіяр.