"Ми навчилися цінувати незалежність і знаємо, як її захистити", - Митрополит Епіфаній

16.07.2021, 13:22
Держава
"Ми навчилися цінувати незалежність і знаємо, як її захистити", - Митрополит Епіфаній - фото 1
Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній з нагоди 31-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України висловив думку, що часто люди починають по-справжньому цінувати щось лише тоді, коли розуміють, що можуть це втратити.

Про це першоєрарх ПЦУ написав у Фейсбук.

"Наш сусід-агресор довів нам це, в одну мить поставивши під загрозу, здавалося б, такі вже звичні й зрозумілі для нас речі: суверенність, недоторканність території, демократичний лад суспільства, верховенство прав і свобод людини, безпеку народу, його вільний культурний і духовний розвиток

Ці визначальні принципи 31 рік тому Верховна Рада УРСР закріпила в доленосному документі – Декларації про державний суверенітет України. Цей документ тоді й розпочав утвердження самостійної та незалежної України – здійснення тої великої мрії, якої українcький народ прагнув віками. З Божою допомогою ця мрія здійснилася, і за ці кілька десятків років ми стали справді незалежними, самобутніми, зміцніли, маємо багато надбань та досягнень. Ми навчилися їх цінувати. І знаємо, як захистити", - резюмував Предстоятель ПЦУ.