Міністерство культури та інформаційної політики заявило, що офіційно ще не передало костел святого Миколая римо-католикам

Міністерство культури та інформаційної політики заявило, що офіційно ще не передало костел святого Миколая римо-католикам - фото 1
"Інформація про те, що костел святого Миколая у Києві передали Римо-Католицькій Церкві, не відповідає дійсності", - заявили у Міністерстві культури та інформаційної політики України. Там повідомили, що питання передачі не буде врегульованим, поки не знайдуть приміщень для концертів Національного будинку органної та камерної музики.

У заяві, яку поширив офіційний сайт міністерства, сказано:

"Наразі Міністерство культури та інформаційної політики України та Релігійна організація “Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві” співпрацюють на підставі Меморандуму щодо збереження та відновлення Костелу святого Миколая по вул. Великій Васильківській, 75 у м. Києві.

"Меморандум не передбачає будь-яких фінансових та майнових зобов’язань Сторін одна перед одною та відносно третіх осіб. Робота в напрямку реалізації Меморандуму ведеться, але у зв’язку зі збройною агресією Росії він не зміг бути реалізованим в повному обсязі та в зазначені терміни.

МКІП знаходиться у пошуку репетиційних залів та приміщень для концертів Національного будинку органної та камерної музики та переміщення Національного будинку органної та камерної музики. Наразі питання не є врегульованим, а значить костел святого Миколая не може бути переданий парафії Римо-Католицької Церкви в постійне користування. Попри це, немає жодних перепон для проведення богослужінь Парафії Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви".