• Головна
  • Новини
  • Міністерство освіти і науки України підписало Угоду про визнання атестатів Української школи Брюсселя, заснованої УГКЦ...

Міністерство освіти і науки України підписало Угоду про визнання атестатів Української школи Брюсселя, заснованої УГКЦ

09.12.2010, 09:00
Міністерство освіти і науки України підписало Угоду про визнання атестатів Української школи Брюсселя, заснованої УГКЦ - фото 1
Днями у Києві відбулося офіційне підписання Угоди про наміри між Міжнародною українською школою (МУШ) Міністерства освіти і науки України та Українською школою ім.князя Ярослава Мудрого м. Брюссель, яка була заснована при Душпастирстві Брюсселя УГКЦ.

Minosv.w.jpgДнями у Києві відбулося офіційне підписання Угоди про наміри між Міжнародною українською школою (МУШ) Міністерства освіти і науки України та Українською школою ім.князя Ярослава Мудрого м. Брюссель, яка була заснована при Душпастирстві Брюсселя УГКЦ.

За повідомленням департаменту інформації УГКЦ, дія цієї Угоди в галузі освіти ґрунтується на імплементації відповідних положень Конституції України, Законів України “Про освіту” та “Про об’єднання громадян”, Державної програми співпраці із закордонними українцями та норм міжнародного права.

Директор брюссельської української школи, парох Душпастирства Брюсселя УГКЦ єрм. Олег Зимак,ЧНІ, висловив вдячність Директору МУШ Міністерства освіти і науки України пані Л.В.Івановій за уважність й професійний підхід керівництва МУШ у підготовчому періоді, який передував підписанню цієї Угоди. Священик наголосив на важливості отримання дітьми Української школи Брюсселя річних атестатів, визнаних Міністерством освіти України, що зокрема й передбачено цією Угодою.

Сторони рівно ж зосередились на практичній стороні співпраці як у найближчий період, так і в подальшій перспективі.