Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко подякував Українській Греко-Католицькій Церкві за співпрацю

02 лютого, 09:32
Держава
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко подякував Українській Греко-Католицькій Церкві за співпрацю - фото 1
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко висловив подяку Главі Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішому Святославу за співпрацю. Міністр висловив сподівання на продовження співпраці з УГКЦ у майбутньому для зміцнення ментального й фізичного здоров’я українців, для відновлення медичної системи і країни загалом.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Прийміть від мене особисто, від команди Міністерства охорони здоров’я та від медичної спільноти України щиру подяку за багаторічну співпрацю, а особливо за велику підтримку і допомогу, яку надає УГКЦ у ці складні для усіх нас і нашої країни часи», — написав міністр у подячному листі.

«Ми пам’ятаємо, — мовиться у тексті, — і цінуємо Вашу прогресивну позицію з підтримки духовенства заходів, спрямованих на захист населення від небезпечних інфекційних хворіб».

Проте особливу подяку п. Ляшко висловлює за донесення до світу правди про війну в Україні, за допомогу медичним закладам, за розвиток медичного капеланства.

Зараз, як ніколи, за його словами, важлива психологічна підтримка хворих людей і медичних працівників, щоби вони залишалися ефективними та стійкими.

Теги: #МОЗ