Міністр Ткаченко розповів, що будуть робити з представниками УПЦ МП, якщо ті не покинуть лавру

31 березня, 11:26
Держава
Міністр Ткаченко розповів, що будуть робити з представниками УПЦ МП, якщо ті не покинуть лавру - фото 1
У розмові з Радіо Свобода в ефірі програми Свобода Live міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченкао розповів, що сподівається, що представники УПЦ МП прийдуть до тями і впустять комісію до лаври.

Джерело: Радіо Свобода

Якщо комісієі надалі УПЦ МП блокуватиме взад до лаври, то у Мігкульту є алгоритм дій:

"Будемо діяти, згідно з законом.

Закон в даному випадку передбачає, що якщо немає можливості в цивілізований спосіб перебрати для себе управління, ми фіксуємо, як сьогодні зафіксували в поліції, випадок недопущення. І далі є досить зрозуміла процедура приведення до виконання тих, хто не хоче виконувати закон.

Це подання до суду.

Якщо не пускають один раз – зафіксували, не пускають другий раз – зафіксували, на третій раз подаємо до суду. Суд має дуже короткі терміни ухвалити рішення щодо допущення представників влади, держави до цих об’єктів.

Вже мають вступати в силу правоохоронні органи, судові виконавці.

Якщо і після цього рішення суду йде безвідповідальна поведінка і перешкоджання у доступі до об’єктів, то тоді вже мають вступати в силу правоохоронні органи, судові виконавці. Тобто є цілий, так би мовити, комплекс заходів, коли держава... Це не обов’язково сила. Це виконання судових рішень", - повідомив Ткаченко.