Міноборони РФ поширює фейк, що на території церкви ЗСУ "розмістили важку артилерію та РСЗВ"

14 серпня, 16:38
Суспільство
Міноборони РФ поширює фейк, що на території церкви ЗСУ "розмістили важку артилерію та РСЗВ" - фото 1
Міністр оборони РФ продовжує розміщувати фейки для виправдання злочинів в Україні. Очевидно, таким чином вони хочуть пояснити прицільне знищення сотень українських храмів.

Так, за твердженням міноборони РФ, на території церкви у Павлограді "націоналісти розмістили вогневі позиції важкої артилерії та РСЗВ".Міноборони РФ поширює фейк, що на території церкви ЗСУ 'розмістили важку артилерію та РСЗВ' - фото 97775

Цей фейк прокоментував Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.

"Раніше вони писали про важке озброєння у наших музеях, тепер їм уже наші церкви не догодили. Людям зі здоровим глуздом важко уявити, як у мирному місті в церкві можна розмістити реактивні системи залпового вогню. Але ми зараз про росіян говоримо – звідки там здоровому глузду взятися", - написав він.

Але додав, що жодних РСЗВ у церкві ніколи не було і немає. Це ще один фейк від Міноборони РФ.

"Росіяни просто ще раз доводять, що РФ – країна-терорист, яка завжди розповсюджує цинічну брехню, щоб виправдовувати свої злочини. Нам цього ніколи не зрозуміти. Але розуміти і не треба – треба перемагати та відновлювати державу", – написав Микола Лукашук.

За повідомленням dnepr.info, на жаль, це не єдиний фейк від РФ на сьогоднішній день. Цинічні брехуни пишуть, що ЗСУ начебто замінювали автомобільні мости через річку Середня Терса недалеко від населених пунктів Миролюбівка та Зелений Гай.

Міноборони РФ поширює фейк, що на території церкви ЗСУ 'розмістили важку артилерію та РСЗВ' - фото 97776

Така інформація - це вкидання міноборони Росії, яке не має нічого спільного з реальністю.

Українців просять перевіряти інформацію та довіряти лише офіційним джерелам!