Created with Sketch.

Мінський монастир РПЦ примудрився поєднати хресну ходу з акцією «Безсмертний полк»

12.05.2025, 14:01

У мінському жіночому Свято-Єлисаветинському монастирі 9 травня знову пройшло свято під символами війни.

Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

Замість дня пам'яті та скорботи — парад символів агресії. Монахині влаштували хресну ходу, поєднану з акцією «Безсмертний полк». Учасники несли георгіївські стрічки, російські прапори, букву Z та гасло «Своїх не кидаємо» — слогани, що стали знаками російської військової пропаганди.

Цей монастир був помічений у регулярній підтримці російських військових.

 

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Суспільство На Трампа справили враження фото Києво-Печерської лаври після удару РФ
12 травня, 10:36
Суспільство Болгарія виступила проти включення Патріарха Кирила до 21-го пакету санкцій Євросоюзу, - ЗМІ
12 травня, 16:40