У Мінському жіночому монастирі учасники "СВО" навчали дітей поводитись зі зброєю

У Мінському жіночому монастирі учасники "СВО" навчали дітей поводитись зі зброєю - фото 1
У Мінському Свято-Єлисаветинському монастирі пройшов сімейно-патріотичний форум «Виховаємо патріотів — захистимо Вітчизну!».

Про це повідомляє Тг-канал 7Х70.

Протягом двох днів у монастирських стінах під керівництвом учасників війни проти України дітей вчили поводитися зі зброєю, а на прощання показали документальний фільм, який реабілітує Павлика Морозова.

У монастирі збирають пожертвування на потреби російської армії, ходять хресною ходою на вибори та активно торгують на Заході.

В інтернеті з'явилися фото та відео, зроблені першого дня форуму.
На них повністю екіпіровані у військову форму (каски, бронежилети) діти позують не лише з автоматами, але й з кулеметами й навіть автоматичним станковим гранатометом. Також на столі лежить дрон та пульт управління до нього.