Місіонери «Христос є відповідь» розповіли про служіння у регіонах України та за її межами

Місіонери «Христос є відповідь» розповіли про служіння у регіонах України та за її межами - фото 1
Місіонери місії «Христос є відповідь» Західного, Східного та Південного регіонів України поділилися останніми новинами своїх служінь на командній зустрічі 29 листопада.

Про це інформує Слово про слово.

Так, у Західному регіоні, Рівному, провели очну клініку для населення, що охопила близько 50 людей. Після безкоштовної перевірки зору офтальмологом учасники отримали від Місії окуляри у подарунок, а місіонерська команда поділилася Євангелієм. Про це повідомив лідер регіону Григорій Тищук.

У Східному регіоні, за словами місіонера Олексія Іванова з Рубіжного (Луганської області), знову розпочався сезон годування безпритульних людей. Щотижня команда місіонерів готує і роздає гарячі обіди, а також теплий одяг десятьом нужденним у місті. Радісною подією для всієї команди стала поява серед служителів колишнього безхатченка, який повернувся з реабілітації та активно допомагає у служінні.

У Південному регіоні України, у Миколаєві встановлять неподалік центру міста намет для безпритульних на 150 осіб. Цей пункт обігріву працюватиме цілодобово. Про це розповів Геннадій Голота, місіонер Південного регіону:

«Про таку можливість ми довго молилися і ось, нарешті, зовсім скоро такий намет з’явиться у нас в Миколаєві. Від мерії отримано офіційний дозвіл, тепер чекаємо на розв’язання питання з електрозабезпеченням намету».

Також команда місіонерів Південного регіону стала учасником міжнародної програми тюремного служіння, після проходження якої служителі зможуть відвідувати в’язниці та колонії з офіційного дозволу Міністерства юстиції України.

Денис Горбачевський, керівник медіавідділу Місії, який зараз перебуває в Ефіопії та допомагає там розвивати філію медіацентру, розповів, що у штаті співробітників з’явився журналіст. Тепер можна готувати наступний наклад євангелізаційної газети «Христос є відповідь» амхарською мовою. Паралельно з цим у служінні також амхарською мовою запускають канали в Youtube та Telegram, сторінку у Фейсбук. Контент ресурсів міститиме проповіді, цитати різних проповідників, біблійні вірші, свідчення, анімаційні відео.