Місіонерство пастора Тараса Сеня відзначили у Рівному

Місіонерство пастора Тараса Сеня відзначили у Рівному - фото 1
Пастор церкви християн віри євангельської Тарас Сень з початком війни на Донбасі разом з друзями-волонтерами із різних регіонів України допомагає постраждалим.

Про це інформує "Слово про слово".

Тарас Сень

З початку 2000-х років, до першого вторгнення російських військ на схід України,Тарас Сень разом з сім’єю служив місіонером та пастором церкви у Луганській області.

З командою волонтерів з різних областей України він проводив вуличні євангелізації, допомагав нужденним, випускав настінні календарі для Благовістя та шкільні зошити з молитвою. Друком вийшов перший наклад всеукраїнської євангелізаційної газети «Христос є відповідь». Тарас Сень читав біблійні лекції у навчальних закладах і містах Луганської області та записував християнські телепрограми на місцевому каналі.

На початку бойових дій у 2014 році сім’я Сеня переїхала на захід України, а він залишився служити і проповідувати постраждалим від війни.

У 2015 році потрапив у полон до бойовиків так званої ЛНР, переживши знущання та приниження, але з Божою допомогою звільнився.

Після служитель разом з давнім другом створили і очолили місію «Христос є відповідь», зібравши команду місіонерів, яка з того часу опікується пенсіонерами, вдовами, самотніми, малозабезпеченими людьми, безхатченками, дітьми-сиротами. А нині − переселенцями і тими, хто залишився в зонах бойових дій.

«У місцевого населення на окупованій території почалася криза, тому що перестали виплачувати пенсії та зарплати. Також територію блокували: доставити гуманітарну допомогу було складно. Люди голодували. Іноді 80-літні бабусі накладали на себе руки через нестачу їжі. Тоді я жив між західною і східною Україною: три тижні проводив на Луганщині, організовуючи благодійні та духовні заходи, а три тижні разом з сім’єю − на західній Україні, шукаючи ресурси для допомоги нужденним. Тоді за рік на Донбасі ми роздали 150 тонн харчових продуктів, тисячу продуктових наборів отримали інваліди. Багато людей навернулися до Бога», - розповів пастор.

Місія вже набула статусу міжнародної та працює в 14 країнах світу.

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

У Рівному шість років тому Тарас Сень як пастор заснував церкву «Христос є відповідь». У місті та селах області церква бере активну участь у житті своїх земляків: проводить дитячі свята, благодійні очні клініки, заходи для переселенців, піклується про нужденних.

Ще у 2016 році за активну волонтерську діяльність Тарас Сень отримав Відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

А у жовтні 2022 Тарас Сень потрапив на обкладинку ділового журналу «Рівняни» як особлива людина, «яка у такий складний час продовжує наближати перемогу і робить багато на користь Рівного і всієї країни».

У журналі служитель поділився діяльністю Місії у різних країнах світу та звернувся до читачів з проповіддю Євангелія.

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

«Це людина, яка несе правду, підтримку людям навколо та заслуговує поділитися своєю життєвою історією про те, як Бог врятував його та сім’ю від бойовиків так званої ЛНР», − говорять організатори презентації.