Митрополит Епіфаній нагородив  очільника ЛОДА  орденом

Митрополит Епіфаній нагородив  очільника ЛОДА  орденом - фото 1
Нагородження Максима Козицького орденом Володимира Великого відбулося 15 липня під час архипастирського візиту Предстоятеля ПЦУ на Львівщину.

Про це повідомляє Galinfo.

ʺДо нашої області завітав Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Митрополит Епіфаній. Мав велику духовну радість зустрітися із митрополитом і отримати дуже цінну для мене нагороду – Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого. Попросив святительських молитов за здоров’я наших мешканців, за наших воїнів, за весь український народ, який і далі мусить боротися за право бути господарем на своїй земліʺ, - розповів очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Як РІСУ інформувала, вранці 15 липня Предстоятель Православної Церкви України разом із головою Львівської облдержадміністрації віддали шану Героям, поклавши квіти до Меморіалу Небесній Сотні, що на пагорбах вулиці Кривоноса у Львові.

Того ж дня Митрополит Епіфаній очолив Літургію у Святогірському чоловічому монастирі Положення ризи Пресвятої Богородиці, який розташований між селами Білий Камінь та Ушня Золочівського району. Також першоєрарх звершив освячення іконостасу і чин оновлення храму.

Монастир в Ушні має цікаву історію. 1948 року на місцевій Святій Горі сталося диво. Четверо місцевих дітей стали свідками появи Божої Матері. Після цього місцеві побудували тут каплицю. Та в 70-х комуністи її знищили. Люди таки відновили капличку, а згодом збудували літній храму Положення Ризи Пресвятої Богородиці і монастир.