Митрополит Епіфаній назвав Різдвяне Богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври - історичною подією

07.01.2023, 11:08
Культура
Митрополит Епіфаній назвав Різдвяне Богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври - історичною подією - фото 1
Різдво 2023 року стало важливою історичною подією для українців. В Успенському соборі Києво-Печерської лаври вперше провели Службу представники Православної Церкви України на чолі з Митрополитом Епіфанієм.

За окремими оцінками, до молитви різдвяного ранку прийшло близько трьох тисяч осіб. Серед них — не тільки миряни, а й чимало військовослужбовців.

«Сповнені душевної радості, вдячності і віри – славимо Різдво Господа нашого Ісуса Христа в історичних обставинах, в історичному місці, історичною подією. Бог в час важких випробувань сподобив нас великим даром: вперше в головному соборному храмі Успенської Києво-Печерської Лаври лунає українська молитва помісної автокефальної Православної Церкви України. Христос народився! Славімо Його», - зазначив Епіфаній.

Для українців, які не змогли потрапити у храм, на площі біля собору поставили великий плазмовий екран з трансляцією Богослужіння.