Митрополит Епіфаній привітав молодь з її Міжнародним днем

Митрополит Епіфаній привітав молодь з її Міжнародним днем - фото 1
Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній привітав із Міжнародним днем молоді, що відзначається 12 серпня.

«Молодість звично асоціюється із силою, енергією юності, яку можна спрямувати у будь-яке русло: як добре, так і зле. Складно обмежити її точними датами, конкретним віком, у якому людина належить до молоді – і вийшовши з якого вона перестає такою вважатися», – написав митрополит Київський і всієї України у Фейсбуці.

Ща його словами, людина, яку називають молодою, поєднує в собі риси дитини – силу, невичерпну енергію, запал і натхнення до активної дії – і дорослого – відповідальність за свої вчинки, поміркованість та свідомість.

«Це не чітко визначений етап життя, але глибокий внутрішній стан, який не залежить від цифр у документах. Тому в Міжнародний день молоді вітаю не лише студентів та нещодавніх випускників, але кожного і кожну, хто почувається молодим, чиє серце відкрите, як у дитини, а розум стриманий та смиренний»

Митрополит Київський і всієї України закликав молодь брати на себе відповідальність за свої вчинки і своє життя, діяти свідомо, але відкидати усе зле й негідне.

"Не будьте заздрісними, лицемірними, пихатими і честолюбними, адже це все руйнує зсередини. Але майте внутрішнє почуття справедливості та добра, закладене Творцем. У цьому маємо уподібнитися дітям, аби пізнати Царство Боже, та не відкидати й мудрість і досвід, які приходять із віком – адже тільки приймаючи життєві уроки, через випробування й пізнання світу ми зростаємо духовно і здатні наблизитися до Бога», – написав митрополит Епіфаній.

Міжнародний день молоді вперше відзначався 12 серпня 2000 року. За даними ООН, на сьогодні налічується 1,2 мільярда молодих людей, що становить 16% світового населення.