Митрополит Епіфаній привітав Президента Зеленського з Днем народження

25 січня, 15:32
Держава
Офіційний сайт ПЦУ оприлюднив привітання Митрополита Епіфанія Президенту Володимиру Зеленському з нагоди його Дня народження.

"Прийміть від імені Православної Церкви України та від мене особисто сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження.

Усі, хто справді люблять Україну і вболівають за неї, мають спільні прагнення: справедливий мир, розвиток, зміцнення та процвітання нашої Батьківщини. І Вам через обрання народом ввірено особливу місію – бути главою держави, приймати доленосні для неї рішення й звершувати служіння задля добра всіх наших громадян.

Переконаний, що запорукою подолання різноманітних викликів, які зараз стоять перед усіма нами, є діалог і порозуміння, співпраця всіх патріотичних сил, всього народу України. В єдності наша сила, тому супротивники в першу чергу намагаються її зруйнувати. Однак впевнений – лише те, що робиться з любов‘ю до України, матиме добрий успіх, а підступи супротивників зникнуть, як роса на сонці.

Тож нехай Всемилостивий Господь обдаровує Вас мудрістю завжди знаходити найкращі шляхи у досягненні благої для України мети та зміцнює Ваші духовні сили, адже перемога у боротьбі неодмінно починається саме з сили духу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги й довголіття та закликаю Боже благословення на усі Ваші добрі справи в ім‘я України", - йдеться у привітанні.