Митрополит Онуфрій організовує по всій Україні великопосні хресні ходи з політичним підтекстом

11 березня, 18:04
Суспільство
Митрополит Онуфрій організовує по всій Україні великопосні хресні ходи з політичним підтекстом - фото 1
Митрополит Онуфрій у своєму посланні до вірних УПЦ МП благословив у першу неділю Великого посту, коли святкуватиметься Торжество Православ’я, у всіх єпархіальних центрах провести традиційні хресні ходи та молитовні стояння.

Хресні ходи та стояння, за задумом керманича УПЦ МП, мають нагадати владі, як тяжко дискримінують Моспатріархат в Україні.

Як пише Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, Предстоятель Онуфрій "висловив хвилювання у зв’язку з тим, що попри численні прохання і звернення, до цього часу в нашій державі не скасовані закони, що були прийняті минулою владою, і які суттєво обмежують права віруючих Української Православної Церкви".

«Хотілося б щоб голос наших вірян все ж таки був почутим, — сказав він. — Тому благословляю у першу неділю Великого посту, коли святкуватиметься Торжество Православ’я, у всіх єпархіальних центрах нашої Церкви провести традиційні для цього дня хресні ходи та молитовні стояння, з урахуванням епідемічної ситуації. Ми маємо з молитвою на вустах та святинями в руках пройтися вулицями рідних міст, для того, щоб засвідчити і нашу вірність Святому Православ’ю, і нашу любов до рідної Української землі – нашої земної Батьківщини».

Як вже писала РІСУ, спікер УПЦ МП Миколай Данилевич погрожував, що УПЦ МП при нагоді може вивести на вуличні протести до двох мільйонів вірян Моспатріархату, якщо влада не прислухатиметься до їхніх побажань.

Московський Патріархат в Україні, як відомо, дуже болісно реагує на спроби перейменувати їхню конфесію і за жодних умов не не погоджується вказати у своїй назві про підпорядкованість до Росії - країни агресора.