• Головна
  • Новини
  • Митрополит Володимир дихає напівсамостійно, однак прогнози лікарів обнадійливі...

Митрополит Володимир дихає напівсамостійно, однак прогнози лікарів обнадійливі

23.11.2011, 15:13
Митрополит Володимир дихає напівсамостійно, однак прогнози лікарів обнадійливі - фото 1
Митрополит й досі перебуває в реанімаційному відділенні.

Молитва_за_Володимира_(Сабодана).JPGКоментуючи стан здоров’я Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира, секретар владики архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) зазначив сьогодні, що до цього часу Митрополит перебуває в реанімаційному відділенні.

«Його дихання напіввентиляційне - напівсамостійне. Поступово виходить із цього стану. Лікарі дають обнадійливі прогнози, — зазначив він. — Стан тяжкий, але ніхто цього не приховує. Будемо вірити, що всі віруючі люди, незалежно від конфесії, об’єдналися сьогодні в молитві. І ці молитви допоможуть Блаженнішому Митрополитові Володимиру повернутися до своїх справ».

 За традицією, 23 листопада, у День народження Митрополита Володимира, в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври звершується урочиста Літургія, на яку прибувають архиєреї Української Православної Церкви, численне духовенство та миряни. Цьогоріч помолитися за здоров’я Предстоятеля у Трапезному храмі зібралося дуже багато віруючих та всі архиєреї УПЦ.

Хоча за станом здоров’я Митрополит Володимир не зміг прибути до Лаври, Літургію безпосередньо в лікарняній палаті звершив його секретар – архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. За богослужінням Предстоятель причастився.

Після Літургії у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври архиєреї УПЦ відвідали Митрополита Володимира в лікарні. Про це інформує «Православіє в Україні».