Міжконфесійна Духовна Рада Закарпаття закликала вірян чітко дотримуватися карантинних обмежень

10 лютого, 09:47
Держава
Про необхідність дотримання обмежувальних заходів під час проведення релігійних обрядів говорили у Закарпатській ОДА.

Начальник управління національностей та релігій Олександр Лях повідомив, що голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков звернувся до керівників релігійних конфесій, які діють на Закарпатті, з проханням дотримуватися усіх встановлених обмежень, інформує Закарпаття онлайн.

Зокрема, передбачено:

у храмах може перебувати одна людина на п'ять метрів квадратних;

дотримуватися соціальної дистанції як у приміщеннях, так й надворі;

одягати захисні маски, тощо.

Єпископ Закарпатської Реформатської Церкви, голова Міжконфесійної Духовної Ради області Олександер Зан-Фабіан звернувся до вірників різних конфесій:

«Від імені Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття я закликаю усіх жителів Закарпаття, усіх наших вірян чітко дотримуватися карантинних обмежень. Ми дуже швидко забуваємо і починаємо відхилятися від карантину, коли бачимо якесь покращення.

Лише тоді коли ми бачимо похорон і розуміємо, що людина б ще змогла прожити 20 – 30 років, тільки тоді ми починаємо усвідомлювати усі ризики.

Тому я прошу усіх дотримуватися карантину для того щоб запобігти біді».

Спікери нагадали, що чимало конфесій проводять богослужіння у режимі онлайн, тому, якщо людина перебуває у групі ризику - похилого віку, із хронічними захворюваннями і т.д., краще відкласти похід до церков до покращення епідемічної ситуації.