Міжконфесійний фестиваль хорів духовних шкіл відбувся на Волині

Міжконфесійний фестиваль хорів духовних шкіл відбувся на Волині - фото 1
У Жидичинському Свято-Миколіївському монастирі 25 травня пройшов Міжконфесійний фестиваль духовних шкіл «Христос Воскрес». Він зібрав хористів різних християнських конфесій навколо спільної мети: прославити Воскреслого Господа через церковну музику та духовне спілкування.

Фестиваль організовала Волинська православна богословська академія.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся декан Богословського факультету ВПБА протоєрей Ігор Скиба, який подякував колективам за участь та підкреслив важливість духовної співпраці між християнськими освітніми закладами.

У фестивалі взяли участь хори та колективи з різних регіонів України:

  • Хор студентів Рівненської духовної семінарії св. ап. Андрія Першозванного (регент — Ірина Пасічник);
  • Хор «Гармонія» Ужгородської греко-католицької богословської академії імені блаженного священномученика Теодора Ромжі (регент — о. Василь Голодняк);
  • Октет «Теофорос» Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (регент — Богдан Притула);
  • Хори Волинської православної богословської академії — «Агіос» та «Воскресіння» (керівник і диригент — матінка Ірина Веретка Казмірчук, ініціаторка заходу).

На завершення фестивалю всі учасники були відзначені подяками та грамотами як знак вдячності за їхній вклад у розвиток духовної музики та міжконфесійного діалогу.

«Фестиваль «Христос Воскрес» став живим свідченням єдності у Христі, глибини духовної спадщини та краси спільної молитви через церковний спів», — запевнили в академії.