Міжконфесійний фестиваль хорів духовних шкіл відбувся на Волині
Фестиваль організовала Волинська православна богословська академія.
На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся декан Богословського факультету ВПБА протоєрей Ігор Скиба, який подякував колективам за участь та підкреслив важливість духовної співпраці між християнськими освітніми закладами.
У фестивалі взяли участь хори та колективи з різних регіонів України:
- Хор студентів Рівненської духовної семінарії св. ап. Андрія Першозванного (регент — Ірина Пасічник);
- Хор «Гармонія» Ужгородської греко-католицької богословської академії імені блаженного священномученика Теодора Ромжі (регент — о. Василь Голодняк);
- Октет «Теофорос» Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (регент — Богдан Притула);
- Хори Волинської православної богословської академії — «Агіос» та «Воскресіння» (керівник і диригент — матінка Ірина Веретка Казмірчук, ініціаторка заходу).
На завершення фестивалю всі учасники були відзначені подяками та грамотами як знак вдячності за їхній вклад у розвиток духовної музики та міжконфесійного діалогу.
«Фестиваль «Христос Воскрес» став живим свідченням єдності у Христі, глибини духовної спадщини та краси спільної молитви через церковний спів», — запевнили в академії.