Молитви допомагають: Росія відводить частину військ від українських кордонів

Молитви допомагають: Росія відводить частину військ від українських кордонів - фото 1
Війська південного та західного військових округів, які межують з Україною, почали повертатись у місця постійної дислокації після навчань вже у вівторок, 15 лютого.

Про це, як передають російські державні агенції ТАСС та РИА Новости, повідомив офіційний представник міноборони РФ, генерал-майор Ігор Конашенков.

Підрозділи південного та західного військових округів, які виконали завдання, вже розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух до своїх військових гарнізонів. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон”, – сказав Конашенков, котрого цитують “РИА-Новости”.

Він додав, що й інші війська поступово із закінченням “заходів бойової підготовки, як і завжди, здійснять марші комбінованим способом до пунктів постійної дислокації”.

Південний військових округ межує зі східними областями України та охоплює анексований Крим, а західний – межує з північними областями України.

Міністр закордонних справ України вже відреагував на ситуацію. "З Російської Федерації постійно лунають різні заяви, тому у нас вже є правило: побачимо, тоді повіримо. Побачимо відведення - повіримо у деескалацію", - сказав Кулеба на брифінгу в Києві, повідомляє BBC.

На думку Кулеби, поки що дипломатам вдалося стримати Росію від подальшого загострення.