• Головна
  • Новини
  • Морські капелани з Європи з’їхалися до Одеси на конференцію...

Морські капелани з Європи з’їхалися до Одеси на конференцію

10.04.2013, 15:35
Морські капелани з Європи з’їхалися до Одеси на конференцію - фото 1
З 8 по 11 квітня в Одесі проходить регіональна конференція Міжнародної християнської морської асоціації (ICMA), в якій беруть участь морські капелани різних християнських організацій, що працюють у портах Середземного і Чорного морів та Близького Сходу. Загалом 35 учасників.

09-04-13-7-y.jpgЗ 8 по 11 квітня в Одесі проходить регіональна конференція Міжнародної християнської морської асоціації (ICMA), в якій беруть участь морські капелани різних християнських організацій, що працюють у портах Середземного і Чорного морів та Близького Сходу. Загалом 35 учасників.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Від УГКЦ в конференції беруть участь о. Олександр Смеречинський з Одеси, який є організатором цієї конференції, та о. Михайло Мільчаковський з Керчі.

Розпочався захід екуменічною молитвою, яку очолили єпископи Василь (Івасюк), екзарх Одесько-Кримський УГКЦ, і Броніслав (Бернацький), РКЦ. На конференції планують розглянути низку актуальних проблем сучасного морського світу (піратство, економічна криза тощо) та засоби відповіді на них християнських морських місій.