Московський Патріархат - це посольство ативакцинаторів в Україні, - експерт

Московський Патріархат - це посольство ативакцинаторів в Україні, - експерт - фото 1
Держава веде надто м'яку політику щодо обов'язкової вакцинації, бо думає не за життя українців, а як не втратити електорат.

Про це на "5 каналі" в програмі "5 копійок" сказав голова координаційної ради БО "100% життя" Дмитро Шерембей.

"Насправді оця м'якотілість у політиці обмежень призвела до 70 тисяч смертей. Я думаю, до кінця року буде більш як 100 тисяч. Причина дуже проста – ми не знаємо, на яку сторону стати: ми не знаємо, чи ми за тих, чи за інших. Нам як би, щоб і м'яко, і щоб проголосували, і як би не хвилюватися – скоро вибори. Я взагалі не розумію такої державної політики", – зауважив Шерембей.

Він наголосив, це дуже проста логіка: чим жорсткіше зараз на всіх пошириться неможливість у будь-якій формі ігнорувати вакцинацію, тим швидше в нас запрацюють школи, кінотеатри і все інше.

"Чим довше політики будуть у невизначеній позиції, тим довше під ВР будуть збиратися шабаші Московського Патріархату. Для всіх очевидно, що в Україні є посольство цього ідіотизму – Московський Патріархат", – каже експерт.

Він додав, щоб раз і назавжди закрити це "посольство", треба одне рішення Міністерства культури.

"Уся Києво-Печерська лавра і 70 об'єктів по Україні – це оренда, в яку ми даємо свої музеї, цим ідіотам, які вчать людей помирати. Все, що треба зробити – переглянути договір. Якщо вони не хочуть виконувати державну політику в Україні – до побачення. Як тільки це "посольство ідіотизму" закриється – шабашів не буде", – переконує Дмитро Шерембей.