Муфтій мусульман Криму закликав одновірців у російській армії повернутися додому

Муфтій мусульман Криму закликав одновірців у російській армії повернутися додому - фото 1
Айдер Рустемов закликав представників народів Кавказу, Татарстану і Башкортостану, які воюють у лавах російської армії, покинути військо та повернутися додому.

Про це він заявив у своєму зверненні, передає "Еспресо.Захід".


Муфтій мусульман Криму розповів, що дорога в Україну приведе або до вбивства, або до смерті. Він закликав мусульман, які перебувають в лавах російської армії та стоять біля кордонів України повернутися додому. Та наголосив, що у разі нового масштабного вторгнення, їм доведеться битися проти мусульман, які боронитимуть Україну обстоюватимуть свої домівки, родини та честь.

"Тут, в Україні, ми без перешкод можемо закликати до віри в єдиного Бога та пояснювати людям цінність ісламу та відкривати свої ісламські школи. Тут багато людей різних національностей за доброї волі приймають іслам. Тому, дорогі брати, якщо ви за якоїсь причини опинилися у військах РФ на кордоні з Україною, то ще не піно знайти якусь іншу причину, щоб повернутись додому", – заявив у зверненні Айдер Рустемов.

Нагадаємо, 17 лютого, російські військові 60 разі порушували режим припинення вогню, 43 – із застосуванням забороненої зброї.

Додамо, Міністерство оборони Великобританії продемонструвало мапу можливого вторгнення Росії до України. На карті зображено, що Росія може вторгнутися з півночі, сходу та з анексованого Криму.

Муфтій мусульман Криму закликав одновірців у російській армії повернутися додому - фото 87567