Музей у Пирогові допоможе з психологічною і духовною реабілітацією військових

23 травня, 11:00
Суспільство
Музей у Пирогові допоможе з психологічною і духовною реабілітацією військових - фото 1
Командування Об'єднаних сил і Національний музей народної архітектури та побуту підписали Меморандум про співпрацю, спрямовану на реалізацію Програми психологічної і духовної реабілітації для військових та осіб, які постраждали внаслідок російської агресії, а також членів їхніх родин.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

"Ми робимо все можливе для того, щоб українські військові завжди відчували підтримку небайдужих та добрих людей", – сказав командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв під час підписання меморандуму.

Музей у Пирогові допоможе з психологічною і духовною реабілітацією військових - фото 114814

Як зазначається, документ передбачає спільну діяльність, спрямовану на реалізацію Програми психологічної реабілітації для військових, учасників бойових дій та осіб, які постраждали внаслідок російської збройної агресії, а також членів їхніх родин.

Відповідно до цієї ініціативи, територія Національного музею народної архітектури та побуту, який розташований у місцевості Пирогів у Києві, буде оголошена зоною психологічної реабілітації, що надасть військовослужбовцям змогу відпочити емоційно, відчути український дух, культурну та духовну ідентичність.