На Хмельниччині чотири громади покинули Московський Патріархат

На  Хмельниччині чотири громади покинули Московський Патріархат - фото 1
На Хмельниччині ще чотири громади, які входили до складу УПЦ МП, об’єдналися з Православною Церквою України. Зміни у церковному житті громад відбулися в трьох селах Хмельницького району та на Шепетівщині.

Як повідомляють у Хмельницькій єпархії Православної Церкви України, зміни у церковному житті громад відбулися в трьох селах Хмельницького району - Печеськи, Ходаківці та Аркадіївці. Там три громади разом зі священиком Ігорем Токарем на загальних зборах прийняли рішення про те, щоб об'єднатися з Православною Церквою України. 15 липня вони були долучені до ПЦУ.

Долучилася до ПЦУ і парафія на Шепетівщині - православна громада села Міжгір'я.

«Загальні збори відбулися в храмі Іоанна Богослова 28 липня, - зазначають в ПЦУ. - Абсолютною більшістю голосів присутні підтримали рішення про єднання зі всією повнотою Помісної Православної Церкви України, що і було основним питанням порядку денного, і яке тривалий час хвилювало вірян. Надалі духовно опікуватиметься парафіянами їх попередній настоятель - протоєрей Василь Михайлюк, котрий указом керуючого єпархії також введений до кліру ПЦУ».

1 серпня 2022 року єпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський Павло офіційно прийняв до складу єпархії Православної Церкви України громаду села Межгір'я.