У 14-річницю своєї інтронізації Кирил закликав попів і владик РПЦ "іти у народ, навіть, якщо там погано пахне і брудно"

03 лютого, 11:30
Православні
У 14-річницю своєї інтронізації Кирил закликав попів і владик РПЦ "іти у народ, навіть, якщо там погано пахне і брудно" - фото 1
А ще заявив, що "для РПЦ настав час випробувати духовні сили, бо війна все оголила і загострила та додав, що влада і народ повинні усвідомлювати, що "Російська Православна Церква - це велика патріотична сила, спираючись на яку народ завжди перемагав на полі бою".

Джерело: РПЦ

Такі заявив Кирил зробив у храмі Христа Спасителя у Москві 1 лютого 2023 року.

«Ми маємо йти туди, де людям погано, дорогі мої владики. Подивіться довкола себе! Кому погано, хто потребує допомоги — до тих і йдіть, не соромтеся! Так, там іноді погано пахне, там може бути брудно, та й люди можуть зустріти вас по-різному, але треба йти до тих, хто потребує допомоги Церкви, хто сьогодні страждає, відчуває якісь сором, сумніви, розчарування. Я невипадково так говорю. Адже раніше я не пропонував вам йти цими маршрутами, а сьогодні пропоную і благословляю! Ми з вами вступили у дуже важливий, критичний час – час випробування нашої Церкви, нашої духовної сили. У мирний, спокійний час все тече як би, теплохолодно. Але тепер все оголюється, загострюється, і Церква повинна бути гідна того часу, коли Господь дав їй можливість свідчити про Його божественну силу. Тому ми повинні помножити посилити в багато разів нашу молитву про наш народ, про нашу владу, про наше воїнство і, звичайно, про нашу Церкву», - заявив Кирил.