На Буковині сьогодні 4 громади перейшли від УПЦ МП до ПЦУ
16.02.2025, 18:32
Міжконфесійне
Храм у с. Спаська
Три громади у самих Чернівцях і одна в селі Спаська Чернівецького району сьогодні проголосували за вихід з УПЦ Московського Патріархату щоби перейти у Православну Церкву України.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив о. Роман Грищук.
У с. Спаська 115 осіб присутніх на зборах проголосували за перехід, 60 осіб були проти.
«Як же затуркали наших буковинців московські попи і задурманили їм розум!», — зауважує о. Роман.
У самих Чернівцях йдеться про перехід трьох храмів: Свято-Духівського, Свято-Миколаївського і Петро-Павлівського (вул. Сторожинецькій, 25).