На Черкащині згорів молитовний будинок християн-баптистів

На Черкащині згорів молитовний будинок християн-баптистів - фото 1
27 лютого згорів молитовний будинок церкви ЄХБ «Дім миру» в селі Деньги на Черкащині.

Про це повідомляє прес-служба Євангельських християни-баптистів України.

Пожежа сталася через технічну несправність.

Зазначається, що помісна церква веде активну місіонерську діяльність — провели євангелізацію у кожному будинку села, організовують табори та заходи для дітей і підлітків, благословляють членів церкви на організацію різних служінь та утворення нових церков.

"Зібрання регулярно відвідують нецерковні люди, здебільшого молодь.
Зараз брати та сестри потребують особливої молитовної підтримки", - наголошують у прес-службі ЄХБ.