На день народження Гітлера у Москві підпалили синагогу

На день народження Гітлера у Москві підпалили синагогу - фото 1
Невідомі підпалили будівлю єврейської громади "Шамір" в московському районі Перово, постраждалих немає.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

"У Москві невідомі підпалили будівлю єврейської громади" Шамір "в районі Перово, нанесли на нього на ній антисемітський напис і намалювали нацистську свастику. Про це Російському єврейському конгресу повідомив головний рабин громади" Шамір" Берл Цісін", - заявила прес-служба РЕК.

Напад стався в ніч на 20 квітня, на день народження Гітлера, але відомо про нього стало тільки зараз. Пожежа частково знищила ганок головного входу. Ніхто не постраждав, матеріальні збитки, за попередніми оцінками, склали близько 100 тисяч рублів.

Подано заяву в поліцію. РЕК зажадав від правоохоронних органів "взяти розслідування під особливий контроль, встановити і строго покарати злочинців.

За словами рабина Цісіна, після звернення в поліцію там прийняли заяву, але ні про які подальші слідчі дії невідомо. "Наші парафіяни бояться приходити до нас на свята і молитви, не відчувають себе в наших стінах в безпеці", - підкреслив він.

Юдейська громада в Перово існує вже 30 років, але за останній рік вдруге піддається нападу. Попереднє сталося 20 вересня 2020 року, коли зловмисник намагався увірватися всередину будівлі, а не потрапивши туди, розгромив ганок і службову машину. У будівлі тоді перебували кілька людей, які замкнули двері і викликали поліцію. Поліцейські, які приїхали, затримали нападника, доставили його в ВВС "Перово", але, за словами рабина, покарання він не поніс, і згодом справа була закрита.