Ізраїльська армія покарала солдатів за профанацію статуї Марії
13 травня, 16:54
Суспільство
Двадцять один день та чотирнадцять днів військового ув’язнення: такий вирок ізраїльська армія винесла двом солдатам за профанацію статуї Діви Марії, скоєну в Дебелі на півдні Лівану.
Один солдат, який вкладав сигарету в губи статуї Богородиці, має відбути три тижні під вартою; його товариш, який сфотографував цей акт наруги, має відбути два тижні покарання, передає CREDO.
Це офіційна заява Армії оборони Ізраїлю. В заяві підкреслено, що армія дуже серйозно ставляться до інциденту, який стався кілька тижнів тому. Наголошено, що солдатам регулярно нагадують про правила поведінки щодо релігійних установ та місць культу перед початком військових операцій.