На День подяки у Києві відтворять останні дні життя Ісуса перед Голгофою

27 серпня, 11:33
Культура
На День подяки у Києві відтворять останні дні життя Ісуса перед Голгофою - фото 1
Вперше у Києві, в рамках відзначення Всеукраїнського Свята подяки, на Софійській площі 12 вересня відтворять Пасхальну реконструкцію - історичні події, що відбувалися понад 2000 років тому в Єрусалимі.

Про це повідомляє "Релігія в Україні".

Традиційно перед Великоднем головна вулиця Одеси перетворюється у Віа Долороса. Близько 300 костюмованих акторів демонструють останні години життя Ісуса Христа, Його розп'яття і воскресіння.

Атмосфера заходу дозволяє кожному стати не тільки глядачем, а й учасником великодніх подій.

Режисери, сценаристи і актори, які виконують основні ролі великодньої реконструкції, є глибоко віруючими людьми і посвяченими християнами. Весь сюжет останніх днів життя Ісуса Христа перед Голгофою описаний в Новому Завіті Біблії і став основою для сценарію заходу. Кожна роль відкриває людський характер і його реакцію на дотик Бога. За задумом режисерів, кожен присутній на реконструкції зможе ототожнити себе з одним із персонажів біблійної історії. Золоте зерно події - це вибір між прийняттям Христа і зреченням від Нього.

Реконструкцію організовує Одеська народна церква.

Цього року, в рамках відзначення Всеукраїнського свята подяки, пасхальна реконструкція приїжджає до Києва.

На учасників святкування очікує фотозона з елементами театралізованого дійства. Кожен зможе поринути в атмосферу останніх годин життя месії та подякувати йому за спасіння і визволення від гріха.

Святкування розпочинається 12 вересня о 12:00 на Софійській площі.

Запрошуються всі охочі разом з рідними й друзями відвідати свято подяки в Києві.

Нагадаємо, що у 2013 р. митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел УПЦ МП офіційно просив мера Одеси Олексія Костусєва заборонити цю театралізовану постановку.