На Дніпропетровщині викрили архимандрита УПЦ МП, який агітував за кремлівський режим
24 квітня, 14:44
Суспільство
На Дніпропетровщині викрито архимандрита, колишнього настоятеля храму Сіверськодонецької єпархії УПЦ МП, який виправдовував злочини рашистів та чекав на повну окупацію України.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Встановлено, що після захоплення частини Луганської області у 2014 році клірик виїжджав до РФ, щоб заручитися підтримкою очільників РПЦ.
Повернувшись знову в Україну він проводив Літургії в одному з храмів Дніпропетровщини, де підбурював парафіян підтримувати кремлівський режим.
Крім того, клірик в особистих листуваннях зі знайомими виправдовував російські обстріли українських міст.