На Київщині мінус одна громада УПЦ МП

На Київщині мінус одна громада УПЦ МП - фото 1
Цієї суботи, 26 січня, до ПЦУ приєдналася громада св. Михаїла в с. Мар'янівка на Київщині.

Про це повідомила у соцмережі Надія Денисюк.

"Сьогодні ще одне село звільнилось від духовної окупації рпцвУ. Тож давайте щиро привітаємо жителів с.Мар'янівка з цим днем. Ще на Різдво Христове молитва рідною мовою звучала в волонтерській майстерні, а сьогодні - в храмі Божому. Тож побажаємо парафіянам перебувати в атмосфері взаємної любові один до одного, в атмосфері взаєморозуміння. Нехай святі молитви зігрівають і наповнюють благодаттю їх душі", — йдеться у повідомленні.