На Ксенію Собчак напали прихильники екс-духівника Поклонської

Жіночий монастир на Уралі - фото 1
Жіночий монастир на Уралі
Журналістка і телеведуча Ксенія Собчак, яка висувалась у 2018 році на пост президента РФ, має намір подати позови до суду у зв'язку з нападом на неї і журналістів, які супроводжували, 27 червня в Середньоуральскому жіночому монастирі РПЦ в Свердловській області.

Про це, як передає РБК, вона написала в своєму Telegram-каналі, повідомляє Портал «Credo.Press».

«Зняли побої в травмпункті. Заяви оформили. Поліція повернула камеру. Всі матеріали стерті тими, хто побив мою групу. Будемо відновлювати матеріали і готувати позови», - повідомила журналістка.

Собчак зазначила, що частина свідчень нападу залишилася на інших картах пам'яті.
«На цьому замовкаю - продовжуємо працювати, і скоро випустимо великий фільм на каналі «Обережно Собчак», - написала ведуча.

Крім того, Собчак повідомила, що у режисера її знімальної групи Сергія Ерженкова медики зафіксували перелом кисті руки.

Собчак приїхала в Свердловську область для зйомок фільму про забороненого в служінні схиєгумена Сергія (Романова), який 26 червня мав постати перед церковним судом за свої висловлювання щодо коронавирусу і закриття храмів. При відвідуванні Середньоуральского жіночого монастиря на знімальну групу журналістки напали і відібрали камеру. Собчак викликала поліцію.

Як заявили в прес-службі Єкатеринбурзької єпархії РПЦ у відповідь на запит про напад на Собчак, журналістів попросили не нагнітати обстановку навколо монастиря, оскільки там «склалася духовно нездорова обстановка».

Як повідомляла РІСУ, У Свердловській області духівник Середньоуральського жіночого монастирів схиєгумен Сергій (Романов) відмовився виконувати накази церковної верхівки, і разом із казаками з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі, захопив монастир.

Схиєгумена Сергія також називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.

В одному із своїх відеозвернення священнослужитель Сергій (Романов) заявив, що ні Патріарх Кирил, ні Синод, ні єпископат не мають жодної влади над Церквою, позяак Церквою зараз керують санітарні лікарі.