Екс-духівник Поклонської разом із "Союзом добровольців Донбасу" захопив монастир на Уралі

Жіночий монастир на Уралі - фото 1
Жіночий монастир на Уралі
У Свердловській області духівник Середньоуральського жіночого монастирів схиєгумен Сергій (Романов) відмовився виконувати накази церковної верхівки, і, фактично, захопив монастир.

В цьому йому допомогли так звані казаки, серед яких є й ті, які воювали за окупантів на Донбасі.

Про це повідомляє 24 канал.

Все почалося з того, що схиєгумену Сергію заборонили проповідувати та публічно виступати. А згодом заборонили проводити Богослужіння, сповідати, а також і позбавили права носіння наперсного хреста. Причиною стали висловлювання священнослужителя, в яких він прокляв тих, хто закриває в Росії храми через пандемію коронавірусу.

В цій же проповіді схиєгумен Сергій виступав з критикою церковної влади та російського уряду, а також заявляв про масове чіпування людей через вакцину. Центр з протидії екстремізму російського МВС виявив в цих словах ознаки поширення ненависті або ворожнечі.

Але відсторонення від служби не зупинило священнослужителя. Він усунув від управління монастиря в Свердловській області, де він був духівником, ігуменю Варвару. І тепер не допускає на територію нікого, окрім прихожан та паломників. Навіть представники Єкатеринбурзької єпархії РПЦ не змогли потрапити туди.

Допомагають йому в цьому так звані казаки з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі. Саме вони постійно і чергують на території.

Сам о. Сергій заявив, що не покине монастир з власної волі. У зверненні до Патріарха РПЦ Кирила він заявив, що тому доведеться виганяти його з поліцією та Росгвардією.

Слід зауважити, що схиєгумена Сергія називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.

В одному із своїх відеозвернення священнослужитель заявив, що ні Патріарх Кирил, ні Синод, ні єпископат не мають жодної влади над Церквою, позяак Церквою зараз керують санітарні лікарі.

Екс-духівник Поклонської разом із 'Союзом добровольців Донбасу' захопив монастир на Уралі - фото 51911

 

Він також закликав козаків стати на захист монастиря і не допустити його захоплення.

Як інформує Портал «Credo.Press», схиєгумен Сергій (Романов) відмовився впустити до монастиря священника Георгія Вікторова, якого Єкатеринбурський митрополит РПЦ скерував до обителі для проведення Богослужінь.

У Єкатеринбурській єпархії РПЦ визнали, що Середньоуральський жіночий монастир "вийшов з-під контролю".