На Львівщині депутати влаштували нічне чергування, щоб не допустити будівництва церкви УПЦ МП

13.07.2020, 10:12
Держава
Золочівські депутати та члени міського виконкому влаштували нічне чергування біля одного з житлових будинків, аби перешкодити будівництву церкви Московського Патріархату.

Про це повідомляє zaxid.net.

Мер Золочева Ігор Гриньків записав у неділю, 12 липня, екстрене зверення і закликав мешканців міста, депутатів та духовенство об'єднатися, щоб не допустити появи Московського Патріархату.

«Сьогодні всю ніч депутати міської ради, члени міськвиконкому, представники громадського формування «Міська варта» проводили чергування на вулиці Труша у Золочеві. Нам вдалось встановити та зафіксувати зібрання людей, серед яких є золочів'яни та мешканці прилеглих сіл. Оперативно інформацію негайно передано правоохоронцям. Ще раз наголошую, що на вулиці Труша, 9 у Золочеві під виглядом житлового будинку, як це вказано в документах, в незаконний спосіб московити мають намір збудувати храм. Цьому не бути!» – заявив Ігор Гриньків.

За кілька днів до цього, 10 липня, Золочівська міськрада зібралася на позачергове засідання, аби проголосувати за заборону діяльності УПЦ МП на території міста і звернутися до президента та голови ВРУ з проханням підтримати цю вимогу.

За інформацією мера міста, під виглядом житлового будинку на вулиці Труша, 9 у Золочеві будують церкву УПЦ МП. Після засідання міськради 10 липня Ігор Гриньків заявив, що вже звернувся до правоохоронців та голови Львівської ОДА з вимогою зупинити спорудження церкви на вулиці Івана Труша.