На Львівщині три священики хочуть стати депутатами облради

Територіальний виборчий список - фото 1
Територіальний виборчий список
Джерело фото: galinfo.com.ua
Два православні і один греко-католицький священики є у списках трьох політичних партій як кандидати до Львівської обласної ради. Вибори відбудуться 25 жовтня.

Джерело: galinfo.com.ua

Священик з м. Броди Степан Шира, який є вже депутатом Бродівської міськради, а також настоятелем храму святих апостолів Петра і Павла у Бродах (ПЦУ), є 4м номером у списку партії "Громадянська платформа" в окрузі №2.

Його колега з ПЦУ о. Микола Біляк, священик храму Архистратига Михаїла в с. Сможе, є в третім у списку партії "Європейська солідарність" в округу № 7.

А в округу №1 четвертим у списку партії "Сила і честь" є о. Володимир Лужецький, священнослужитель храму Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ у Стебнику.

Нагадаємо, що згідно з "Інструкцією про поведінку священнослужителів УГКЦ під час політичних виборчих кампаній", їм забороняється як займатися політичною агітацією, так і брати участь у виборах.

Щодо православних священнослужителів, то такої заборони не існує, але вони мають взяти благословення від свого єпископа на балотування.