• Головна
  • Новини
  • На Майдані ми бачимо зовсім іншу Україну, - Митрополит Мечислав Мокшицький...

На Майдані ми бачимо зовсім іншу Україну, - Митрополит Мечислав Мокшицький

17.02.2014, 10:50
На Майдані ми бачимо зовсім іншу Україну, - Митрополит Мечислав Мокшицький - фото 1
Архиєпископ Мечислав Мокшицький Митрополит Львівський вважає, що події на Майдані можуть призвести до зміни політичної системи в нашій державі та зовнішньополітичного кусу України.

b_mokrzycki_podpis.jpgАрхиєпископ Мечислав Мокшицький Митрополит Львівський вважає, що події на Майдані можуть призвести до зміни політичної системи в Україні та зовнішньополітичного курсу держави.

Про це він сказав у інтерв’ю Католицькій інформаційній агенції.

«Я вважаю, що події на Майдані є шансом для України, якщо вони призведуть до зміни політичної системи і більш прозахідного напрямку політики. Дякуючи їм, з’явилася надія на зцілення держави, на більшу справедливість чи полегшення умов закордонних подорожей, а також полегшення умов для закордонних інвесторів», - сказав Митрополит.

Архиєпископ Мечислав Мокшицький запевнив, що римо-католики України підтримують мирні акції протесту.

«Римо-Католицька Церква в Україні – як і інші Церкви в Україні – висловлює свою підтримку. На Майдані у Києві був поставлений також наш молитовний намет. Отці-францисканці щоденно відправляють там Святу Месу і ведуть молитви», - зазначив єрарх.

Він також підкреслив, що РКЦ в Україні намагається духовно і морально підтримати постраждалих від силовиків.

«У демонстраціях на Майдані беруть участь також вірні Римо-Католицької Церкви. Їх супроводжують священики, щоби творити атмосферу солідарності, миру і взаємоповаги. Така атмосфера взаємної солідарності і поваги переважає на Майдані. Там ми бачимо зовсім іншу Україну», - підсумував Митрополит Львівський.