На могилі Жванецького самовільно встановили православний хрест

Поява православного хреста на могилі письменника Михайла Жванецького є непорозумінням.

На могилі Жванецького самовільно встановили православний хрест - фото 61514

 

Про це розповів 9 листопада Daily Storm президент Російського єврейського конгресу (РЄК) Юрій Каннер, пише Портал «Credo.Press».

Він зазначив, що Жванецький не був православним християнином і обов'язково б пожартував з приводу цієї події.

«Він (Жванецький) явно не православний. Не знаю, навіщо ставити православний хрест. Мені це здається дуже дивним, якесь непорозуміння. Він такий єврей, знаєте, без сумнівів, в синагогу ходив. Тому думаю, все поміняють. Може бути, це входило в комплект послуг кладовища, не знаю», - сказав Юрій Каннер. Він зазначив, що сатирик не просто бував у синагозі, а й брав участь у колективних молитвах.

За його словами, Жванецький обов'язково пожартував би з приводу цього непорозуміння. «Не думаю, що для нього це має велике значення. Він обов'язково б на цю тему дуже красиво пожартував. Не може бути такого, щоб він не придумав, як з цієї ситуації вийти так, щоб було соромно тим, хто це зробив і смішно тим, хто це бачить. Я думаю, він би не пройшов повз », - підсумував президент РЄК.

Раніше в Мережі з'явилися кадри з Новодівичого кладовища. На фото видно, що біля могили Жванецького стоїть дерев'яний православний хрест. Сатирик народився в єврейській родині, був членом Російського єврейського конгресу.