На позачерговому Соборі Української Євангельської Церкви обрали нового старшого єпископа

Олександр Зайцев - фото 1
Олександр Зайцев
У Києві 23 липня відбувся позачерговий Собор, на якому єпископи та священнослужителі Української Євангельської Церкви обрали Олександра Зайцева старшим єпископом.

Заступником старшого єпископа обрано Русина Івана Івановича, повідомляє Слово про слово з посиланням на сайт uec.org.ua.

В Соборі взяли участь єпископи та пастори з різних областей України. Священнослужителі вшанували пам’ять спочилого старшого єпископа Василя Федоровича Райчинця, який служив Церкві протягом багатьох років. Після молитви та братерського спілкування священнослужителі прийняли рішення стосовно старших служителів та подальшого розвитку служіння Української Євангельської Церкви.

Новообраний старший єпископ у своєму зверненні зазначив важливість служіння Церкви, особливо в такі складні часи.

Опираючись на послання до Тіятирської церкви з книги Об’явлення 2:18-29, старший єпископ зазначив, що постійне зростання у добрих справах, збереження усього, що Бог доручив, є вкрай важливими принципами служіння. Олександр Зайцев закликав служителів звершувати служіння з вірою, терпінням і любов’ю. Також старший єпископ підкреслив ключову роль кожної помісної Церкви, її автономності, важливості спілкування і співпраці у справі поширення Божого Слова. Тільки таким чином Церква зможе служити цілям Божої місії у цьому світі.

На завершення собору єпископи і пастори звершили молитву благословення за новобраних братів і служіння Української Євангельської Церкви.