На Прикарпатті відкрили реабілітаційний шелтер для жінок та дівчат, що постраждали від сексуальних злочинів

На Прикарпатті відкрили реабілітаційний шелтер для жінок та дівчат, що постраждали від сексуальних злочинів - фото 1
30 листопада мережа "Елеос-Україна" спільно з партнерами відкрили спеціалізований реабілітаційний шелтер св. Ольги для жінок та дівчат, що постраждали під час війни від статевих злочинів та тортур. Він знаходиться в одному з гірських сіл на Івано-Франківщині у спокійному та тихому місці.

“Це єдиний сьогодні в Україні шелтер, що забезпечує постраждалих жінок таким комплексом послуг. Ми будемо це розширювати та передавати нашу модель в інші регіони”, — говорить голова організації о. Сергій Дмитрієв, священнослужитель ПЦУ.

"Росія веде проти нашої держави терористичну війну. Вона нищить наші будинки, міста, вбиває невинних, катує, депортує та ґвалтує, — зауважують організатори. — Від початку повномасштабного вторгнення ми стали свідомі того, що окупанти цілеспрямовано вчиняють по відношенню до українців терор та вдаються до найтяжчих воєнних злочинів серед яких зґвалтування жінок та дівчат. Новини про сексуальні злочини змусили нас шукати рішення та шляхи допомоги жінкам, життя яких у найжорстокіший спосіб намагаються руйнувати російські злочинці".

На Прикарпатті відкрили реабілітаційний шелтер для жінок та дівчат, що постраждали від сексуальних злочинів - фото 104100

Навесні "Елеос-Україна" започаткувала проєкт комплексної допомоги жінкам та спільно з партнерами заявила про готовність допомагати жінкам впоратись із наслідками пережитого. Проєктом передбачено надання фахової медичної допомоги у спеціалізованих клініках в Києві, Івано-Франківську та Закарпатті. Жінки зможуть отримати безоплатну допомогу включно з аналізами та операціями (за необхідності). Організація забезпечує евакуацію зі звільнених від окупантів територій та гарантує комфортні умови проживання у шелтері з цілодобовим соціальним супроводом, психологічною та правовою допомогою.

"Елеос-Україна" також співпрацюємо з всеукраїнським колл-центром ВАРТОЖИТИ, мета якого є кризове консультування та подальше спрямування на комплексну допомогу.

У шеоткері на стіні потрети визначних українок - фото 104102
У шеоткері на стіні потрети визначних українок

 

Номер колл-центру 5522, працює у будні дні з 11:00 до 19:00 — усі дзвінки безкоштовні для абонентів lifecell, Vodafone Ukraine, Київстар.

Контакти для звернення у шелтер св. Ольги: +380 98 389 7706.

На Прикарпатті відкрили реабілітаційний шелтер для жінок та дівчат, що постраждали від сексуальних злочинів - фото 104099