На Рош га-Шана в Умані виявили 22 порушника міграційного законодавства

10 вересня, 17:02
Суспільство
На Рош га-Шана в Умані виявили 22 порушника міграційного законодавства - фото 1
В Управлінні Державної Міграційної Служби у Черкаській області підвели підсумки роботи з перебування в Умані паломників-хасидів з 6 по 8 вересня.

Про це повідомляє сайт Служби.

Начальник Управління ДМС у Черкаській області Іван Шапран зазначив, що за місяць до святкування Рош га-Шана, на початку серпня, в Умань прибуло близько 5 тисяч хасидів. На початку вересня їх вже налічувалося понад 29 тисяч. Близько 90% брацлавських хасидів прибули в Умань з Держави Ізраїль.

Для спільних відпрацювань із правоохоронними органами та підмоги Уманському відділу міграційної служби з обласного центру до Умані було відряджено трьох працівників Управління ДМС у Черкаській області.

Загалом з 01 серпня до 07 вересня працівники Міграційної служби Черкаської області спільно з співробітниками Нацполіції області в м. Умань виявили 22 порушників міграційного законодавства серед паломників-хасидів.

Зокрема, складено 16 адміністративних протоколів за ст. 203 КУпАП та 1 протокол за ст. 204 КУпАП. 11 прочанам оголошено рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни, стосовно 1 особи Уманським міськрайонним судом Черкаської області прийняте рішення про примусове видворення з території України. Винесено 2 рішення про заборону в’їзду, одне строком на 3 роки, інше – на 5 років. Скорочено строк перебування 5 особам.

Не дивлячись на те, що дві третини хасидів після святкування Рош га-Шана вже виїхали з України, відпрацювання для перевірки додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території області продовжуються. Практичний етап операції «Мігрант» триватиме до 01 жовтня.