На Росії бульдозерами знесли єдиний храм Православної Церкви України

12 квітня, 10:15
Суспільство
На Росії бульдозерами знесли єдиний храм Православної Церкви України - фото 1
У підмосковному місті Ногінську 11 квітня росіяни знесли єдиний храм Православної Церкви України на честь Пресвятої Трійці, який розбудовував та в якому служив митрополит Адріан.

Про це повідомив клірик ПЦУ Святослав Скороход.

"На четвертому тижні Великого посту остання духовна барикада українського духу на росії знищена. Раніше на болотах була закрита українська бібліотека та ліквідована єдина організація української діаспори", - написав він у себе на ФБ.

За словами священнослужителя, в Україні завжди були десятки тисяч храмів Московського Патріархату, на Росії тим часом лише єдиний храм ПЦУ. Він був розташований в Ногінську Московської області. У 2016 році ногінський районний суд виніс рішення: храм знести, бо він начебто заважав спокою місцевого населення.

"В 2013 році я рукопокладався в цьому храмі, а з 2008 по 2015 був прес-секретарем владики Адріана. Тому хочу сказати одне: ця українська святиня була про історію віри та опору російській владі та Московській Патріархії навіть там, де це здавалося зовсім неможливим!", - наголосив священик.

На Росії бульдозерами знесли єдиний храм Православної Церкви України - фото 132712