Created with Sketch.

На Сумщині громада УПЦ (МП) перейшла до Київського Патріархату

12.01.2016, 11:15

У Сумське єпархіальне управління УПЦ Київського Патріархату 30 грудня 2015 року звернулись віруючі Свято-Миколаївської громади УПЦ (МП) смт. Великої Писарівки з проханням прийняти їх у лоно Київського Патріархату.

У Сумське єпархіальне управління УПЦ Київського Патріархату 30 грудня 2015 року звернулись віруючі Свято-Миколаївської громади УПЦ (МП) смт. Великої Писарівки з проханням прийняти їх у лоно Київського Патріархату.

Напередодні віряни провели збори у храмі, на яких визначилися із своєю конфесійною приналежністю, зазначивши, що процес переходу "правильний та остаточний", повідомляє Depo.Суми.

Сумське єпархіальне управління УПЦ КП задовольнило прохання громади про прийняття в УПЦ КП разом з настоятелем митрофорним протоєреєм Василієм.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28