На території військової частини в Дубно постане новий храм ПЦУ

На території військової частини в Дубно постане новий храм ПЦУ - фото 1
15 липня єрарх Православної Церкви України архиєпископ Рівненський Іларіон (Процик) освятив наріжний камінь та заклав капсулу на місці будівництва храму на честь Почаївської ікони Божої Матері у місті Дубно, на території військової частини А 2755.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії.

Архиєпископу ПЦУ співслужив благочинний Дубенського благочиння протоєрей Василь Лозинський, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, капелан, архімандрит Меркурій (Бікіра), капелан Рівненської єпархії протоєрей Тарас Климович та священник Димитрій Кецко.

Разом з духовенством молився командир частини полковник Олександр Томашевський з військовослужбовцями, а також представники місцевої влади: Дубенський міський голова Василь Антонюк та голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський.

По завершенні чину освячення архиєпископ Іларіон подякував командиру військової частини та всьому особовому складу за сумлінне служіння та, з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив полковника Олександра Сергійовича медаллю «За жертовність і любов до України».