На Волині заборонили проведення релігійних заходів за участі більше 10 осіб

На Волині посилили протиепідемічні заходи та контроль за їхнім дотриманням. Таке рішення прийняли 22 червня на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомляють Волинські новини.

Члени комісії заслухали головного державного санітарного лікаря області Наталію Янко та ухвалили низку додаткових рішень, враховуючи епідемічну ситуацію в області.

"На сьогодні коефіцієнт виявлення випадків інфікування в області становить 21,16% (при рекомендованих не більше 11%), а показник динаміки зростання інфікування COVID-19 становить 23,5% (при рекомендованому не більше 10%)", – наголошують в ОДА.

Тож, відповідно до подання головного державного санітарного лікаря області, з 22 червня 2020 року на території Волині посилюються протиепідемічні заходи шляхом заборони:

1) роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів), діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури.

2) здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міжобласному сполученні;

3) проведення релігійних заходів за участі більше 10 осіб;

4) роботи дошкільних навчальних закладів.

Окрім цього, в окремих районах, де виявлені спалахи коронавірусу, вживатимуть додаткових заходів для недопущення поширення інфекції. Серед таких районів – Ратнівський та Камінь-Каширський.

Нагадаємо, у Ратнівському районі за добу виявили 29 хворих. З них 20 осіб – вірючі-баптисти, які по 10 людей відвідували два Богослужіння.