На заклик Глави УГКЦ у лікарню Києва передано цінне медичне обладнання

На заклик Глави УГКЦ у лікарню Києва передано цінне медичне обладнання - фото 1
Представники парафії святих мучеників Бориса та Гліба УГКЦ у Дарницькому районі 4 червня 2021 року передали для потреб хворих кисневий десятилітровий концентратор з подвійним потоком, 100 медичних костюмів для лікарів та 1000 пар одноразових рукавиць.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Цей дарунок на потреби лікарні парафіяни передали від імені єпархіяльної жіночої організації Ліги Українських Католицьких Жінок Канади в Альберті та від Марійської дружини, що діє при Парафії святого Юрія Переможця в Едмонтоні.

Організаторкою збірки пожертв виступила Лілея Волянська, яка на заклик Глави УГКЦ Блаженнішого Патріарха Святослава об’єднала навколо благодійної акції низку жертводавців. Зібрані кошти було передано в Україну. Свою лепту до закупівлі медичного обладнання доклали місцеві греко-католики. Відтак у співпраці з Патріаршим Економом протоєреєм Любомиром Яворським та Головою Патріаршої Комісії здоров’я сестрою Севастіяною Карвацькою, було закуплено кисневий концентратор.

Благодійний захід провели на території Головної установи охорони здоров'я в Дарницькому районі. Участь у події взяли Перший заступник Голови Дарницької РДА, Микола Володимирович Калашник, настоятель місцевої парафії УГКЦ о. Андрій Боднарук та директор Центральної районної поліклініки Дарницького району міста Києва Грицишин Леся Михайлівна.

Звертаючись до присутніх о. Андрій Боднарук наголосив, що такий приклад завжди мотивує творити ще більше добра та ділитися талантами, які нам щедро посилає Господь. «Обіцяємо молитву з нашими вірними за усіх жертводавців, які склади пожертву на таке цінне медичне обладнання. Нехай благословить вас Господь», - наголосив священик.