На Запоріжжі поранили священика-колаборанта УПЦ МП
26 квітня, 09:28
Суспільство
Бердянська єпархія РПЦ, створена на анексованих територіях Запорізької області України та Бердянської єпархії УПЦ МП, повідомила 23 квітня про поранення священика Віктора Дмитрієнка.
Про це повідомляють Християни проти війни.
Як заявляється, “настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Пологи протоєрей Віктор Дмитрієнко потрапив під удар БПЛА і зараз перебуває у тяжкому стані у військовому госпіталі, очікуючи на транспортування”.
Інші подробиці події не розкриваються. Окупаційні ЗМІ заявляють, що "український снаряд вибухнув за 5-6 метрів від священнослужителя". Але місце та інші обставини події не називаються. Відомо, наприклад, що 16 квітня Дмитрієнко брав участь у богослужінні у Бердянську.
Також наголошується, що поранений священик будував перший на Донбасі храм на честь російського імператора Миколи ІІ.