Нацполіція оприлюдила вимоги до брацлавських хасидів щодо відзначення Рош га-Шана в Умані

Нацполіція оприлюдила вимоги до брацлавських хасидів щодо відзначення Рош га-Шана в Умані - фото 1
Головне управління Національної поліції Черкаської області передало вимоги, за якими цьогоріч проходитиме паломництво брацлавських хасидів в Умані на Рош га-Шана.

Про це повідомляє Jewish news.

Фонд імені Рабі Нахмана, що опікується паломництвом брацлаських хасидів, опублікував лист, надісланий ГУНП Черкащини до них.

В ньому проінформовано, що на час проведення паломництва брацлавських хасидів в Умані формується зведений загін з числа поліцейських Черкащини та інших областей.

Тож з метою належного забезпечення правопорядку, недопущення терористичних актів, запобігання втрат серед паломників та обслуговуючого персоналу в умовах збройної агресії РФ правоохоронці запросили в організаторів:

- забезпечення поліцейських, задіяних до правопорядку під час проведення заходів, засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, дезинфікуючі засоби);
- встановлення в районі паломництва біотуалетів для поліцейських, задіяних до забезпечення правопорядку;
- забезпечення поліцейських засобами для примусової зупинки транспорту на контрольно-пропускних пунктах;
- забезпечення КПП маскувальними сітками;
- забезпечення поліцейських нагрудними відеорегістраторами з метою попередження, виявлення або фіксування правопорушень під час проведення заходів;
- забезпечення наметами для військових,що залучаються до забезпечення правопорядку на контрольно-пропускних пунктах;
- залучення евакуатора в період з 19 по 29 вересня,для траспортування автомобілів, що створюють перешкоди для руху транспорту спеціально уповноважених органів державної влади, а також підозрілих, тощо.

Нагадаюмо, що Рош га-Шана цьогоріч триватиме з 25 по 27 вересня.