Намісник Києво-Печерської лаври ПЦУ вперше побував на бойових позиціях ЗСУ

06 червня, 09:49
Православні
Намісник Києво-Печерської лаври ПЦУ вперше побував на бойових позиціях ЗСУ - фото 1
Архимандрит Авраамій прибув на лінію зіткнення та благословив бійців.

Архимандрит Авраамій вперше з благословення Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія прибув на лінію зіткнення. Під час візиту архимандрит Авраамій благословив бійців та передав духовне благословення від усього духовенства Києво-Печерської лаври та зазначив, що навіть на фронті, стоячи віч-на-віч з ворогом, багато хто, отримуючи звістки з дому, від рідних, жваво переживають за долю ПЦУ. Про це повідомляє Кyiv.comments.

Він зустрівся з начальником Харківського гарнізону, бригадним генералом юстиції Сергієм Мельником (генералом Марселем). Вітаючи гостя на бойових позиціях, генерал Мельник подякував Авраамію за візит.

Намісник Києво-Печерської лаври ПЦУ вперше побував на бойових позиціях ЗСУ - фото 115574

"Для всіх нас це реально унікальна подія, коли намісник Києво-Печерської Лаври прибув на передову лінію вогню. Всі ми тут, від рядового до генерала, виконуємо одне завдання - відстояти рубежі нашої Батьківщини і не дати ворогові просунутися ні на крок нашою рідною землею. Дивовижний, я б сказав і чудовий дар, від Творця та рідної землі дає нам сили вистояти. Кожна людина хоче жити, мріє жити. Ніхто не хоче вмирати але на фронті доля кожного з нас в руках Божих і, за молитвами наших батьків, сестер і братів, дружин і дітей, до яких приєднуються і молитви Церкви і Святої лаври та всіх її святих. Ми відчуваємо, що нас зберігає наша віра в Бога, в свою землю і в свій народ", - зазначив генерал.